Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

ZESTAW 20 x Papier toaletowy centralnego dozowania celuloza 2W 200M 6rolek BulkySoft + Dozownik z ABS biały

Numer artykułu: 65902Papier toaletowy centralnego dozowania JUMBO Kolor: BiałySurowiec: CelulozaIlość warstw: 2Ilość listków: 1052Długość rolki: 200 mIlość rolek w kartonie: 6 Ilość rolek w zestawie: 120 Ilość opakowań w zestawie: 20 Numer artykułu: HS065Dozownik do papieru toaletowego w roli typu SmartKolor: BiałyTworzywo: Plastik ABSWymiary: 27 x 25 x...

Cena 2 520,00 zł Cena podstawowa 3 210,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

Clean-N-Safe 5L x 4szt. Koncentrat do czyszczenia parowników i skraplaczy

1 776,12 zł
Brutto
Ilość

Opis

Działanie

Czyszczący, rozjaśniający.

Zastosowanie

Parowniki, skraplacze.

 

Główne zalety

  • usuwa zabrudzenia i naloty
  • bezpieczny dla czyszczonych elementów
  • bezkwasowy, pianowy
  • zawiera inhibitor korozji
  • koncentrat (do 25 l gotowego preparatu) oraz aerozol

Charakterystyka

Preparat do czyszczenia parowników i skraplaczy w instalacjach klimatyzacji i chłodniczych. Skutecznie usuwa zabrudzenia i naloty z rur i lameli parowników i skraplaczy oraz rozjaśnia ściemniałe powierzchnie.

Jest bezpieczny w użyciu, nie uszkadza aluminium, miedzi ani stali. W odróżnieniu od silnych zmywaczy kwasowych, nie powoduje korozji czyszczonych elementów wymienników, otaczających je metalowych części, pozostałych elementów instalacji, pokryć dachowych ani innych powierzchni, jak również części spryskiwaczy używanych do nanoszenia środka. Zawarty w preparacie inhibitor korozji opóźnia ponadto jej rozwój.

Dzięki aktywnej pianie użycie sprowadza się do spryskania czyszczonej powierzchni. Po chwili wystarczy pianę wraz z zanieczyszczeniami spłukać wodą.

W przeciwieństwie do większości innych środków, przeznaczony jest do mycia nie tylko nisko- ale i wysokociśnieniowego. Pomiędzy płukaniem a kolejnym myciem (jeśli jest konieczne) nie jest potrzeby robienia przerwy, co pozwala skrócić czas czyszczenia. W zależności od stopnia zanieczyszczenia wymiennika i żądanej szybkości działania może być zastosowany jako koncentrat lub w rozcieńczeniu – co zapewnia jego ekonomiczne użycie (szczegóły niżej).

Oczyszczenie wymienników przy pomocy Clean-N-Safe nie tylko poprawia ich estetykę, ale także przywraca im pierwotną, wysoką wydajność oraz korzystnie wpływa na bezawaryjność pracy i wydłuża czas eksploatacji – i to nie tylko samego wymiennika ale całego układu.

Stosowanie

Clean-N-Safe dostępny jest w postaci koncentratu, w butli 5 l. a także w gotowym do użycia aerozolu. Przeznaczony jest zarówno do mycia nisko- jak i wysokociśnieniowego. Przy czyszczeniu parowaczy nie wymaga spłukiwania, w przypadku skraplaczy zalecane (choć nie konieczne) jest spłukanie w przypadku użycia bez rozcieńczania lub przy rozcieńczeniu 1:1.
Rozcieńczanie koncentratu Clean-N-Safe oraz uzyskiwane ilości gotowego środka:

Zastosowanie Proporcja Gotowy płyn
Silnie zanieczyszczone skraplacze bez rozcieńczania lub 1:1 5 – 10 l
Średnio i lekko zanieczyszczone skraplacze 1:2 lub 1:3 15 – 20 l
Oziębiacze 1:3 lub 1:4 20 – 25 l

Opakowania

Produkt Opak. jednostkowe Opak. zbiorcze
Koncentrat Clean-N-Safe Europe 5 l 4 szt.
Aerozol Clean-N-Safe 0,57 kg 12 szt.

Atesty, pozwolenia

Atest PZH.


Dokumenty do pobrania

Szczegóły produktu

10 innych produktów w tej samej kategorii: