Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

Roko Duo Activ Mydło antybakteryjne do mycia rąk i ciała

RH-105

Roko Duo Activ Antybakteryjne mydło w płynie do mycia rąk i ciała.

31,98 zł
Brutto
Ilość

Opis

Zastosowanie

Mydło DUO ACTIV, to płynny produkt o dwukierunkowym działaniu. Jednocześnie myje skórę i eliminuje bakterie, znacznie skuteczniej niż zwykłe mydło codziennego użytku. Specjalnie dobrana kompozycja  oparta jest na naturalnych lipidach, uzyskanych z oleju słonecznikowego oraz kokosowego, które znane są ze swych właściwości łagodzących i regenerujących. Wzbogacenie produktu o specjalne składniki odżywcze powoduje odczuwalną poprawę nawilżenia skóry, jej elastyczności i wygładzenia. Mydło Duo Active pozbawione jest substancji barwiących, dzięki czemu eliminuje ryzyko powstania podrażnień czy odczynów alergicznych. Mydło nie posiada zapachu, przez co z powodzeniem może być stosowane we wszelkich zakładach przemysłu spożywczego. Neutralne pH zapewnia bezpieczeństwo stosowania.
Ekonomiczne , 5l opakowanie sprawia, że produkt doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, szkołach , urzędach i wszelkich innych miejscach użyteczności publicznej.
Gwarancją doskonałej jakości i bezpieczeństwa są liczne badania mikrobiologiczne i dermatologiczne oraz Atest PZH.
Mydła ROKO podlegają tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego. Przed wprowadzeniem do obrotu zostały zerejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.
Certyfikaty:
- BRC
- ISO 22716:2007

Właściwości

  • - Posiada doskonałe właściwości antybakteryjne wzbogacone specjalnymi składnikami odżywczymi
  • - Zawiera naturalne lipidy uzyskane z olejku słonecznikowego i kokosowego, które wykazują działanie łagodzące i regenerujące. Użyte surowce powodują odczuwalną poprawę wilgotności skóry, jej wygładzenie i elastyczność. Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych. Posiada pH neutralne dla skóry
  • - Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego
  • - PRODUKT DOPUSZCZONY DO UŻYTKU W ZAKŁADACH PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Szczegóły produktu

RH-105

10 innych produktów w tej samej kategorii: