Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

Roko Mydło kosmetyczne - Konwalia

RH-015B

Roko Mydło kosmetyczne do rąk o zapachu konwaliowym. 5 litrów

20,42 zł
Brutto
Ilość

Opis

Zastosowanie

Mydło Kosmetyczne konwaliowe  to  płynne mydło, przeznaczone do mycia i pielęgnacji rąk. Wysoką skuteczność produkt zawdzięcza wysokiej jakości surfaktantom i naturalnym dodatkom pielęgnującym, pochodzącym wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł. Dzięki zawartości kolagenu i dobroczynnym właściwościom elastyny, mydło doskonale regeneruje i wygładza skórę.Zawarty w składzie produktu wyciąg z aloesu, skutecznie łagodzi podrażnienia a dodatek gliceryny sprawia, że skóra jest nawilżona, natłuszczona i zabezpieczona przed wysuszeniem. Pozostawia na skórze przyjemny różany zapach. Neutralne pH zapewnia bezpieczeństwo stosowania.
Ekonomiczne , 5l opakowanie sprawia, że produkt doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, szkołach , urzędach i wszelkich innych miejscach użyteczności publicznej.
Gwarancją doskonałej jakości i bezpieczeństwa są liczne badania mikrobiologiczne i dermatologiczne oraz Atest PZH.
Mydła ROKO podlegają tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego. Przed wprowadzeniem do obrotu zostały zerejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.
Certyfikaty:
- BRC
- ISO 22716:2007

Właściwości

  • - łagodnie myje i pielęgnuję skórę. W swoim składzie zawiera kolagen i elastynę, które wykazują działanie regenerujące, ujędrniające i wygładzające skórę. Wyciąg z aloesu łagodzi podrażnienia. Dodatek gliceryny pozostawia skórę nawilżoną i natłuszczoną.
  • - produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego
  • - posiada pH neutralne dla skóry

Pojemność: 5 litrów

Szczegóły produktu

RH-015B

16 innych produktów w tej samej kategorii: