Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

Roko Mydło Eko Standart do mycia rąk i ciała - Mleko i Miód

Roko Mydło Eko Standart Mydło w płynie do mycia rak i ciała. 5 litrów

17,96 zł
Brutto
Ilość

Opis

Zastosowanie

Mydło płynne przeznaczone do mycia rąk i pielęgnacji rąk. Wysoką jakość i skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom, wśród których znadują się wysokiej jakości surfaktanty i naturalne składniki myjące, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł. Receptura produktu, oparta o glicerynę i lanolinę, wykazuje doskonałe właściwości pielęgnujące, łagodzące i chroniące skórę przed podrażnieniami.

Dzięki neutralnemu pH, nadaje się do codziennego, wielokrotnego stosowania. Pozostawia delikatny zapach konwalii.

Ekonomiczne , 5l opakowanie sprawia, że produkt doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, szkołach , urzędach i wszelkich innych miejscach użyteczności publicznej.

Gwarancją doskonałej jakości i bezpieczeństwa są liczne badania mikrobiologiczne i dermatologiczne oraz Atest PZH.

Mydła ROKO podlegają tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego. Przed wprowadzeniem do obrotu zostały zerejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.

Certyfikaty:

-BRC

-ISO 22716:2007

Właściwości

  • - Nawilżające mydło w płynie z dodatkiem gliceryny i lanoliny przeznaczone jest do mycia i pielęgnacji nadmiernie wysuszonej skóry. Doskonale chroni skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami. Gliceryna wnikając w naskórek zatrzymuję wodę w głębszych jego partiach, wygładzając ją. Lanolina natomiast doskonale kondycjonuje, natłuszcza skórę, dodatkowo posiada właściwości zmiękczające naskórek
  • - produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego
  • - posiada pH neutralne dla skóry

Szczegóły produktu

16 innych produktów w tej samej kategorii:

VELODES ® SOAP FOAM MYDŁO W PIANIE DO DOZOWNIKÓW W SYSTEMIE ZAMKNIĘTYM 1L

Mydło w pianie do dozowników w systemie zamkniętych. Są to jednorazowe wkłady w formie woreczka w dwóch zapachach - neutralnym lub białych kwiatów. Jest to środek do higienicznego mycia rąk. Pielęgnuje i nawilża, posiada atesty dermatologiczne. - mycie rąk i ciała: gotowy do użycia (pur)

Cena 30,75 zł Cena podstawowa 43,05 zł
Więcej
W magazynie