Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

Mydło kremowe 5L - Mleko i miód Roko

RH-075MM
34,32 zł
Brutto
Ilość

Opis

Zastosowanie

Mydło Kremowe Mleko i Miód to płynny produkt przeznaczony do mycia i pielęgnacji rąk.Wysoką skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom, wśród których znajdują się wysokiej jakości surfaktanty i naturalne dodatki pielęgnujące, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł. Zawarta w składzie produktu gliceryna gromadzi wodę i wiąże ją w naskórku, pozytywnie i długotrwale wpływa na nawilżenie skóry.Obecny w składzie wyciąg z aloesu, łagodzi podrażnienia. Dzięki zawartości lanoliny, mydło wykazuje doskonałe właściwości regenerujące, zmiękczające i wygładzające skórę. Aksamitna, gęsta konsystencja i kojący zapach mleka z miodem, sprawiają że użytkowanie produktu jest niezwykle przyjemne i ekonomiczne jednocześnie.
Neutralne pH zapewnia bezpieczeństwo stosowania.
Ekonomiczne , 5l opakowanie sprawia, że produkt doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, szkołach , urzędach i wszelkich innych miejscach użyteczności publicznej.
Gwarancją doskonałej jakości i bezpieczeństwa są liczne badania mikrobiologiczne i dermatologiczne oraz Atest PZH.
Mydła ROKO podlegają tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego. Przed wprowadzeniem do obrotu zostały zerejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.
Certyfikaty:
- BRC
- ISO 22716:2007

Właściwości

  • - Kremowe mydło w płynie z dodatkiem gliceryny i lanoliny oraz wyciągiem z aloesu przeznaczone jest do mycia i pielęgnacji skóry. Wyciąg z aloesu łagodzi podrażnienia. Gliceryna wnikając w naskórek zatrzymuje wodę w głębszych jego partiach, wygładzając ją. Lanolina doskonale kondycjonuje oraz natłuszcza skórę, dodatkowo posiada właściwości zmiękczające naskórek.
  • - produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego
  • - posiada pH neutralne dla skóry

Szczegóły produktu

RH-075MM

16 innych produktów w tej samej kategorii: