Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz
  • Nowy

Krochmal wybielający w proszku 40g Ravi

5906900219496
1,97 zł
Brutto
Ilość

Opis

Jest to preparat usztywniająco-wybielający do płukania uprzednio wypranej tkaniny, doskonale rozpuszczalny w chłodnej wodzie. Usztywnia i wybiela bieliznę stołową (obrusy, serwety), pościelową (poszewki, poszwy, prześcieradła, zasłony) oraz inne tkaniny wymagające krochmalenia (koszule, bluzki, fartuchy, czepki kucharskie, pielęgniarskie itp.). Roztwór o małym stężeniu znajduje również zastosowanie do wyrobów z kory. Najlepszy efekt osiąga się zanurzając kilkakrotnie tkaninę w świeżo przygotowanym roztworze.

Dzięki jego małej gęstości cząsteczki krochmalu łatwiej wnikają w głąb tkaniny i tam, między włóknami, pod wpływem wilgoci pęcznieją. Po płukaniu bieliznę lekko się odciska i pozostawia do ocieknięcia. Nie należy wirować. Po przeschnięciu, lekko wilgotną tkaninę, prasuje się lub magluje. Po takich zabiegach uzyskuje ona odpowiednią (stosownie do stężenia użytego roztworu) sztywność i gładkość powierzchni. Wyglądem przypomina nowy wyrób.

Wykrochmalona bielizna jest odporniejsza na zabrudzenia, miła w kontakcie ze skórą i przez długi czas utrzymuje przyjemny zapach świeżości.

Znakomita rozpuszczalność w wodzie o temperaturze pokojowej oraz wygodne opakowania naszego KROCHMALU WYBIELAJĄCEGO czynią go prostym i łatwym w użyciu.

Produkt jest:

Ekologiczny - przyjazny dla środowiska, wyprodukowany na bazie naturalnych składników w 100% ulegających biodegradacji

Bezpieczny - przebadany dermatologicznie, łagodny w działaniu, nie niszczy tkanin

Ekonomiczny - pomaga oszczędzać czas oraz energię (nie wymaga gotowania)

Szczegóły produktu

5906900219496

16 innych produktów w tej samej kategorii: