Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

VELODES ® SOAP FOAM MYDŁO W PIANIE DO DOZOWNIKÓW W SYSTEMIE ZAMKNIĘTYM 1L

Mydło w pianie do dozowników w systemie zamkniętych. Są to jednorazowe wkłady w formie woreczka w dwóch zapachach - neutralnym lub białych kwiatów. Jest to środek do higienicznego mycia rąk. Pielęgnuje i nawilża, posiada atesty dermatologiczne. - mycie rąk i ciała: gotowy do użycia (pur)

Cena 30,75 zł Cena podstawowa 43,05 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

REMIX UNI 1L Płyn myjąco - dezynfekujący do powierzchni kuchennych

Płyn dezynfekujący do powierzchni mających kontakt z żywnością

18,45 zł
Brutto
Ilość

Opis

Płyn do mycia dezynfekującego powierzchni, urządzeń i sprzętów,kontaktujących się z żywnością. Preparat posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 1387/04 na obrót produktem biobójczym.

Zaleca się do stosowania w urządzeniach do produkcji lodów, bitej śmietany i ekspresów do kawy wyposażonych w linię do spieniania mleka.

Sposób użycia:

Czyszczenie i dezynfekcja przystawek do spieniania mleka: Przygotować ok. 0,5L 10 % roztworu Remix-Uni (50 ml preparatu na 0,5 L zimnej wody) i przepuścić przez przystawkę ekspresu. Następnie przepłukać ją 0,5 L zimnej wody. Okresowo zaleca się zdemontowanie wszystkich podzespołów przystawki i pozostawienie na 30 minut w 10% roztworze preparatu. Następnie dokładne umycie, wypłukanie pod bieżącą wodą i zainstalowanie przystawki w ekspresie.

Preparat nadaje się do mycia dezynfekującego automatów do bitej śmietany i lodów.

Dezynfekcja i mycie przez zamaczanie wymontowanych części urządzeń: Przygotować ok. 10 % roztwór o preparatu (100 ml na 1L wody) o temperaturze 40÷50 C. Zanurzyć wymontowane części urządzenia na 30 minut. Następnie umyte części wypłukać czystą wodą pitną.

Szczegóły produktu

16 innych produktów w tej samej kategorii: