Strona główna

Filtruj według

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

taśmy pakowe , zapinki

AKRYL - najpopularniejsze taśmy i najczęściej sprzedawane również w naszym sklepie z uwagi na niską cenę. Bazą jest tu wodny klej akrylowy, który znakomicie sprawdza się przede wszystkim na gładkich i stosunkowo śliskich powierzchniach (papier, folia itp.). Przeznaczone są do stosowania w dodatnich temperaturach i wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana odporość na zawilgocenie.

HOT MELT - zastosowany klej, to kauczuk syntetyczny lub sztucznie modyfikowany. Oprócz wyższaj ceny, od taśm akrylowych odróżnia je nieco większa siła klejenia, jednak nie na tyle, żeby stosunek jakości do ceny uznać za dobry. Są też bardziej odporne na wilgoć ale również zaleca się stosowanie ich tylko w dodatnich temperaturach.

SOLVENT - są droższe od wyżej wymienionych ale mają zdecydowanie najlepszy stosunek jakości do ceny. Największą przyczepność zapewnia klej z kauczuku naturalnego, dzięki któremu doskonale sprawdzają się tak na gładkich, jak i porowatych powierzchniach. Po zaklejeniu są trudno odrywalne i odporne na wilgoć. Istotne znaczenie ma też fakt, że można je stosować i nie odklejają się nawet w ujemnych temperaturach. Polecamy ten rodzaj taśm, szczególnie do zaklejania kartonów.

taśmy pakowe , zapinki

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-8 z 25 pozycji

Aktywne filtry