Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz
  • Nowy

Dozownik BulkySoft do ręczników centralnego dozowania w roli MIDI - system dozowania po jednym listku ręcznika One to One

01363
236,95 zł
Brutto
Ilość

Opis

Dozownik BulkySoft do ręczników centralnego dozowania w roli MIDI - system dozowania po jednym listku ręcznika One to One

Numer artykułu: 01363
BULKYSOFT Dozownik do ręczników w roli Midi

Kolor: Biały
Tworzywo: Plastik ABS
Wymiary: 36,5 x 25 x 23 cm

Dozowanie po jednym odcinku. Dozownik wydaje  pojedyncze odcinki ręcznika, co zdecydowanie zmniejsza jego zużycie. System ten nazywa się ONE TO ONE i daje on oszczędność w zużyciu aż do 40% wzgledem zwykłych reczników ZZ.

Wersja ta przeznaczona jest miejsc, gdzie wystarczą pojedyncze odcinki ręcznika do osuszenia dłoni np. w szkołach, na siłowniach,  biurach, zakładach produkcyjnych, na kuchniach, barach i   itp.  Ręczniki można dozować jedną ręką zawsze po jednym odcinku. Dozownik MIDI posiada stosunkowo niewielkie wymiary. Łatwy w montażu, użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Dzięki temu, że jest on całkowicie zamknięty chroni to ręcznik w środku przed wyjęciem, zabrudzeniem, kurzem i wilgocią.

System ONE TO ONE polecamy tam gdzie redukcja kosztów i odpadów jest bardzo istotnaDo tego typu dozownika polecamy najbardziej optymalny ręcznik 96604 1w. 300m.oraz 96601 2 warstwowe o długości 150m.  wykonanane z czystej celulozy. Ręczniki te są  bardzo chłonne i posiadają certyfikat ISEGA pożądany w przemyśle spożywczym.

Szczegóły produktu

01363

16 innych produktów w tej samej kategorii: