Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

ZESTAW 20 x Papier toaletowy centralnego dozowania celuloza 2W 200M 6rolek BulkySoft + Dozownik z ABS biały

Numer artykułu: 65902Papier toaletowy centralnego dozowania JUMBO Kolor: BiałySurowiec: CelulozaIlość warstw: 2Ilość listków: 1052Długość rolki: 200 mIlość rolek w kartonie: 6 Ilość rolek w zestawie: 120 Ilość opakowań w zestawie: 20 Numer artykułu: HS065Dozownik do papieru toaletowego w roli typu SmartKolor: BiałyTworzywo: Plastik ABSWymiary: 27 x 25 x...

Cena 2 520,00 zł Cena podstawowa 3 210,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

Deb Pasta BHP w pianie GrittyFoam 3,25 L

159,90 zł
Brutto
Ilość

Opis

GrittyFOAM Unikalna pianka - środek do czyszczenia ciężkich zabrudzeń rąk z dodatkiem naturalnego ścierniwa. Dedykowany wkład jednorazowy do dozwonika naściennego piany GrittyFOAM firmy DEB. Gęsta, kremowa piana produktu jest efektywna, pachnąca i przyjemna w użyciu. Opatentowane, naturalne ścierniwo na bazie kukurydzy zapewnia głębokie czyszczenie usuwając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia przemysłowe. Piana szybko się rozprzestrzenia celem pozbycia się zabrudzeń redukując czas i zużycie wody przeznaczone na jedno umycie dłoni. Pianka zawiera środki pielegnujace skórę po umyciu - wrażenie czystej, nie wysuszonej skóry. Najwyższa wydajność, tylko z 3mL płynnego środka który jest powiększony 5-cio krotnie dzięki transformacji w pianę otrzymujemy 15mL pianki na dłoni !!!Już 1 doza środka jest optymalną ilością do umycia nawet najbardziej zatwardziałych zabrudzeń, zapewniając 45% więcej skuteczności oraz oszczędności w użyciu niż inne konwencjonalne środki czyszczące.

- Gęsta, kremowa piana produktu jest efektywna i przyjemna w użyciu. 
- Opatentowane, naturalne ścierniwo na bazie kukurydzy zapewnia głębokie czyszczenie usuwając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia przemysłowe. 
- Piana szybko się rozprzestrzenia celem pozbycia się zabrudzeń redukując czas i zużycie wody przeznaczone na jedno umycie dłoni. 
- Przyjemniejszy w użyciu. GrittyFOAM jest łagodniejszy, szybszy w użyciu oraz przyjazny dla środowiska w odróżnieniu od innych konwencjonalnych środków do   czyszczenia skóry.

Szczegóły produktu

11 innych produktów w tej samej kategorii: