Strona główna

Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji
  • Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

    Kliknij prawym przyciskiem Pokaż Obraz

Remix 5kg Proszek do maszynowego mycia naczyń

Proszek do zmywarek gastronomicznych.

184,50 zł
Brutto
Ilość

Opis

Proszek do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Usuwa wszelkie zabrudzenia organiczne z zastawy stołowej, naczyń i sztućców nawet w twardej wodzie. Można go stosować do mycia naczyń z porcelany, szkła, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych. Nie nadaje się do aluminium. Nie zawiera fosforanów i związków chloru. Można stosować do wstępnego rozmiękczania zasuszonego brudu np. zupy mlecznej itp. Do płukania zaleca się preparat nabłyszczający Remix-NO.

Zalecane dozowanie: W zależności od wielkości zmywarki wsypać do komory z czystą wodą ok. 10 ÷ 30 g proszku na każde 20 litrów wody (ok. 5 cykli mycia). W zależności od wstępnego mycia i zabrudzenia
naczyń przed włożeniem do zmywarki, należy zmniejszyć lub zwiększyć dawkę preparatu.

Szczegóły produktu

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kimbo Aroma Gold 100% Arabica 1kg kawa ziarnista

Kimbo Aroma Gold to włoska mieszanka ziaren arabiki. Ciemne palenie i idealny balans to idealna propozycja dla każdego fana prawdziwej włoskiej kawy. To perfekcyjna kombinacja bogatego aromatu, pełnego body i trwałej cremy. Delikatna i przyjemna w smaku. 100% arabiki z centralnej i południowej Ameryki. Jest to kawa o średniej zawartości kofeiny.

Cena 63,96 zł
Więcej
W magazynie